NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: more
lt: daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: All
lt: Visi

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Topic
lt: Tema

en: Products
lt: Prekės

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Translations
lt: Vertimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
