NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Read more
mg: Tohiny

en: Article
mg: Lahatsoratra
