NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: more
my: ပို၍

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: ,
my: .

en: - All -
my: - အားလုံး -
