NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Read more
nn: Les meir

en: more
nn: meir

en: Article
nn: Artikkel

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: All
nn: Alle

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Topic
nn: Emne

en: Products
nn: Varer

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
