NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: more
pl: więcej

en: Article
pl: Artykuł

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: All
pl: Wszystko

en: Desc
pl: Malejąco

en: Order
pl: Kolejność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Topic
pl: Temat

en: Products
pl: Produkty

en: RSS Feed
pl: Kanał RSS

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: View panes
pl: Panele z widokami

en: Content pane
pl: Panel z zawartością

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
