NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Read more
ps: نور ولولی

en: more
ps: نور

en: Article
ps: مقاله

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: All
ps: ټول

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Topic
ps: موضوع

en: RSS Feed
ps: RSS کتنه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
