NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: All
sk: Všetky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Order
sk: Poradie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Topic
sk: Téma

en: Products
sk: Produkty

en: RSS Feed
sk: RSS zdroj

en: Translations
sk: Preklady

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
