NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: Article
sl: Članek

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: All
sl: Vsi

en: Order
sl: Vrstni red

en: Topic
sl: Tematika
