NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: more
sq: tjetër

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: All
sq: Të gjitha

en: Topic
sq: Tema
