NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Read more
bg: Пълен текст

en: more
bg: още

en: Article
bg: Статия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: All
bg: Всички

en: Topic
bg: Тема

en: Products
bg: Продукти

en: Apply
bg: Търси
