NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: All
bn: সমস্ত
