NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: All
bo: ཡོངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: RSS Feed
bo: RSS བསྡུས་བརྗོད

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: View panes
bo: གནས་ཁུལ་ལ་ལྟ་ཀློག

en: Content pane
bo: ནང་དོན་གྱི་ཁུལ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
