NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: more
bs: još

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Topic
bs: Tema

en: Products
bs: Proizvodi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Post date
bs: Datum objave
