NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Read more
ca: Llegeix més

en: more
ca: més

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: All
ca: Tot

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Topic
ca: Tema

en: Products
ca: Productes

en: RSS Feed
ca: Canal RSS

en: Translations
ca: Traduccions

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Content pane
ca: Panell de contingut

en: Master
ca: Mestre
