NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Topic
dz: གནད་དོན།
