NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: more
gu: વધુ

en: Article
gu: લેખ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
