NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: Author
id: Penulis

en: Read more
id: Selengkapnya

en: more
id: selengkapnya

en: Article
id: Artikel

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: All
id: Semua

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Topic
id: Topik

en: Products
id: Produk

en: RSS Feed
id: Umpan RSS

en: Translations
id: Terjemahan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Post date
id: Tanggal posting

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
