NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Author
it: Autore

en: Read more
it: Leggi tutto

en: more
it: altro

en: Article
it: Articolo

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: All
it: Tutti

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Topic
it: Argomento

en: Products
it: Prodotti

en: RSS Feed
it: Feed RSS

en: Translations
it: Traduzioni

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Post date
it: Data di inserimento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
