NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: Read more
ja: 続きを読む

en: more
ja: 続き

en: Article
ja: 記事

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: All
ja: すべて

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Topic
ja: トピック

en: Products
ja: 商品

en: RSS Feed
ja: RSSフィード

en: Translations
ja: 翻訳

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Post date
ja: 投稿日

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
