NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Article
kk: Мақала

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: All
kk: Барлық

en: Topic
kk: Тақырыпша
