NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: All
mn: Бүгд
