NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Read more
nl: Lees meer

en: more
nl: meer

en: Article
nl: Artikel

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: All
nl: Alle

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Products
nl: Producten

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Kicker
nl: Slogan tekst op de afbeelding

en: Asc
nl: Oplopend
