NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (28 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Author
pt: Autor

en: Read more
pt: Leia mais

en: more
pt: mais

en: Article
pt: Artigo

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Name
pt: Nome

en: All
pt: Tudo

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Topic
pt: Tópico

en: Products
pt: Produtos

en: RSS Feed
pt: Feed RSS

en: Translations
pt: Traduções

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Headline
pt: Título

en: Post date
pt: Data de publicação

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: View panes
pt: Ver painéis

en: Content pane
pt: Painel de conteúdo

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
