NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: more
ro: mai multe

en: Article
ro: Articol

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Topic
ro: Subiect

en: Products
ro: Produse

en: RSS Feed
ro: Flux RSS

en: Translations
ro: Traduceri

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Post date
ro: Data postării

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Content pane
ro: Panou conținut

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
