NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
