NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: more
si: තවත්

en: Article
si: ලිපි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
