NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: more
sr: још

en: Article
sr: Чланак

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Sort by
sr: Сортирај по
