NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: more
ta: மேலும்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்
