NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Article
ug: ماقالە

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: All
ug: ھەممە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Topic
ug: تېما

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
