NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Read more
az: Ətraflı

en: more
az: daha çox

en: Article
az: Məqalə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Topic
az: Mövzu

en: RSS Feed
az: RSS Fid

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
