NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Read more
cs: Číst dál

en: more
cs: více

en: Article
cs: Článek

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Topic
cs: Téma

en: Products
cs: Produkty

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
