NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Read more
da: Læs mere

en: more
da: mere

en: Article
da: Artikel

en: Reset
da: Gendan

en: All
da: Alle

en: Desc
da: Faldende

en: Order
da: Rækkefølge

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Topic
da: Emne

en: Products
da: Produkter

en: RSS Feed
da: RSS feed

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Headline
da: Overskrift

en: Topic Feed
da: Emnefeed

en: Post date
da: Oprettelsesdato

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Kicker
da: Forrider

en: Asc
da: Stigende

en: Topic editor
da: Emneredaktør
