NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha3) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: more
te: మరిన్ని

en: Article
te: వ్యాసం

en: All
te: అన్నీ

en: Order
te: క్రమం

en: Topic
te: విషయం

en: Translations
te: అనువాదాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
