NodeStream RSS (7.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: more
ur: مزید

en: Article
ur: مضمون

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
