NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: more
af: meer

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Results
af: Resultate

en: Products
af: Produkte

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
