NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: more
ast: más

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: All
ast: Too

en: Results
ast: Resultaos
