NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: more
be: болей

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: All
be: Усе

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Results
be: Вынікі

en: Apply
be: Ужыць
