NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: more
bs: još

en: Search
bs: Pretraga

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Results
bs: Rezultati

en: Products
bs: Proizvodi

en: Apply
bs: Primjeni
