NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: more
ca: més

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: All
ca: Tot

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Results
ca: Resultats

en: Products
ca: Productes

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Content pane
ca: Panell de contingut
