NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: more
da: mere

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: All
da: Alle

en: Desc
da: Faldende

en: Defaults
da: Standarder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Results
da: Resultater

en: Products
da: Produkter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Search for content
da: Søg efter indhold
