NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: more
eo: pli

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Results
eo: Rezultoj

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
