NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: more
es: más

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: All
es: Todo(s)

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Results
es: Resultados

en: Products
es: Productos

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: View panes
es: Paneles de vista

en: Content pane
es: Panel de contenido
