NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: more
et: veel

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Results
et: Tulemused

en: Products
et: Tooted

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Asc
et: Kasvav
