NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: more
eu: gehiago

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Results
eu: Emaitzak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Content pane
eu: Eduki panela

en: Asc
eu: Goraka
