NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: more
fr: plus

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: All
fr: Tout

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Sort by
fr: Trier par

en: Results
fr: Résultats

en: Products
fr: Produits

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: View panes
fr: Volets de vue

en: Content pane
fr: Volet de contenu
