NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: more
gu: વધુ

en: Search
gu: શોધ

en: All
gu: બધા

en: Results
gu: પરિણામો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
