NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: more
hr: više

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Results
hr: Rezultati

en: Products
hr: Proizvodi

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
