NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: more
hu: tovább

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: All
hu: Mind

en: Desc
hu: Csökk

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Results
hu: Eredmények

en: Products
hu: Termékek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: View panes
hu: Nézettáblák

en: Content pane
hu: Tartalomtábla

en: Asc
hu: Növ
