NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: Search
id: Pencarian

en: All
id: Semua

en: Defaults
id: Bawaan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Results
id: Hasil

en: Products
id: Produk

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
