NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: more
ka: მეტი

en: Search
ka: ძიება

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Results
ka: შედეგები

en: - All -
ka: - ყველა -
